Posiadamy koncesję nr 171/11
ORGANIZATORA I POŚREDNIKA IMPREZ TURYSTYCZNYCH
wydane przez Marszałka Województwa Podkarpackiego.

O nas

Witamy serdecznie w Beskidzie Niskim!

Jest nam miło przedstawić Państwu firmę, która posiada bogatą tradycję oraz wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług turystycznych i kulturalno- rozrywkowych. 

 

Wszystko zaczęło się od działalności turystycznej pod nazwą Biuro Turystyki  "Antur" ,którą rozpoczął Antoni Bączek ,w 1991 roku .

W 2009 roku została rozszerzona działalność turystyczna pod nazwą:   Biuro Pielgrzymkowo-Turystyczne "MATEUSZ" , a właścicielem jest Barbara Bączek. 

Pani Basia jest wykwalifikowanym pilotem wycieczek, ukończyła roczny kurs na Przewodnika Górskiego Beskidzkiego, a Studia Wyższe ukończyła na kierunku: Ekonomia spec. ekonomika handlu i usług. Dodatkowo jest wykwalifikowanym dietetykiem dzięki czemu z łatwością i przyjemnością organizuje wczasy zdrowotne w naszych uzdrowiskach.

Biuro Turystyczne "MATEUSZ" pierwszą swoją siedzibę  utworzył w Rymanowie- Zdroju, która mieści się na ul. Zdrojowej 45- POCZEKALNIA PKS (tam mogą Państwo zasięgnąć informacji turystycznych). Dzięki temu została zwiększona oferta turystyczna dla kuracjuszy oraz grup zorganizowanych typu: szkoły, zakłady pracy, stowarzyszenia, parafie oraz inne firmy. Prowadzimy sprzedaż biletów autokarowych w kierunku: Kraków, Katowice, Bytom, Gliwice, Rzeszów, Radom, Warszawa, Wrocław, Lublin, Łódź itd.

Biuro "MATEUSZ"  posiada koncesję nr 171/11 ORGANIZATORA I POŚREDNIKA IMPREZ TURYSTYCZNYCH wydane przez Marszałka Województwa Podkarpackiego.  W trosce o  bezpieczeństwo klientów, posiadamy gwarancję bankową oraz polisę ubezpieczeniową na rzecz naszych klientów w AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.

W krótkim czasie po utworzeniu biura w Rymanowie - Zdroju podspisaliśmy umowę z Uzdrowiskiem Rymanów SA na świadczenie usług turystycznych dla tutejszych kuracjuszy. Z Uzdrowiskiem współpracujemy do dnia dzisiejszego. 

 Zachęcamy turystów i kuracjuszy, którzy przebywają w uzdrowisku Rymanów i mieszkają w Sanatoriach:   "ESKULAP", "TERESA", "MARIA", "ANNA", "ZIMOWIT", "ŚWITEZIANKA", "OPATRZNOŚĆ", "GOŁĄBEK", oraz mieszkających w kwaterach prywatnych,  do zapoznania się z naszą ofertą oraz  wzięcie udziału w atrakcyjnych wycieczkach. Z myślą o Was przygotowaliśmy wyjątkową ofertę na Państa pobyt. 

Kolejne lata przyniosły nowe zmiany, które motywują do działania i rozwijania się :) Od 2011 roku BPTM posiada drugą siedzibę w centrum uzdrowiska Iwonicz- Zdrój na Aleji Słonecznej 1B .  Biuro prowadzi zapisy na wycieczki krajowe i zagraniczne,  jak również posiadamy sprzedaż biletów autokarowych.  

Natomiast od 2013 roku biuro rozszerzyło działalność o sprzedaż sportowo- turystycznej odzieży, obuwia i  akcesoria. Mogą u nas Państwo nabyć towar znanych marek: Hi Mountain, Hi - Tec, Martes Sport , Iguana, Aqua Speed, ALpine Pro i inne.

W 2014 roku nasza firma rozwinęła swoją działalność. Podpisaliśmy umowę na świadczenie usług turystycznych z  Sanatorium "KLIMAT", oraz Sanatorium "GÓRNIK" w Iwoniczu- Zdroju. Jesteśmy zaszczyceni możliwością zaoferowania kuracjuszom ofertę turystyczną i kulturalną naszego biura. Mamy nadzieję, że Państwo mile spędzą czas na pobytach w Iwoniczu- Zdroju z naszym Biurem Turystycznym "MATEUSZ".

 

BPT "MATEUSZ" zapewnia wykwalifikowaną i profesjonalną kadrę pilotów i przewodników, oraz dobre zakwaterowanie i bogate wyżywienie w sprawdzonych obiektach noclegowych podczas kilkudniowych wycieczkach. Współpracujemy z najlepszymi. Naszym głównym celem jest świadczenie usług na wysokim poziomie, przy niskich cenach z szczególną dbałością o zadowolenie klienta. Wyróżniamy się  pomysłowością, kreatywnością , pasją i zaangażowaniem zespołu, bo przecież to podstawa sukcesu. 27 letnie doświadczenie w organizowaniu imprez turystycznych daje gwarancję profesjonalnego przygotowania programów turystycznych oraz rzetelnej i fachowej ich obsługi.

Atutem naszef firmy jest to, że podczas wycieczki Państwo nie ponosicie dodatkowych opłat związanych z programem wycieczki! Nie musicie się martwić o bilety, kolejki, kruczki w programach... :)

 

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego biura i skorzystania z naszej bogatej oferty.

 

Z beskidzkimi pozdrowieniami

Team BPT MATEUSZ 

 

 ------------------------------------------------------------------------------------

Oferujemy:

- Wycieczki autokarowe i piesze

- Bilety autokarowe

- Odzież sportowo- turystyczną wraz z akcesiorami i obuwiem

- Pamiątki

- Regionalne wydawnictwa

- Widokówki

- Ikony

- Rękodzieło

 

Siedziba w Iwoniczu-Zdroju:
Al. Słoneczna  1B
38-440 Iwonicz- Zdrój;
 
Siedziba w Rymanowie-Zdroju:
ul. Zdrojowa 45 (poczekalnia)
38-481 Rymanów- Zdrój

 

Pogoda

 

Polecamy

klimat iwonicz gornik iwo zdr   rym zdr    hi_tec

Premium Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration NewWPThemes