Drukuj

Sprzedaż urządzenia/ Zamówienie prezentacji

www.biuromateusz.pl. Opublikowano w Speedcook

Jeżeli jesteś zainteresowany urządzeniem, ale nie jesteś przekonany o kupnie zamów prezentację! We wskazanym przez Ciebie miejscu o dogodnej godzinie zaprezentujemy urządzenie, udzielimy informacji i sam będziesz miał możliwość gotowania na urządzeniu! 

Jeżeli chcesz zakupić urządzenie to znalazłeś idealne miejsce! Zawsze udzielimy informacji i warunkach sprzedaży. Sprzedajemy urządzenia podczas prezentacji - to Ty decydujesz o warunkach! 

Zaprszamy Wszystkich serdecznie!

 

 

Najbliższa prezentacja w Rymanowie- Zdroju:

 

02.12.2016 godz. 14:30 w Fili biura ul. Zdrojowa 45 Poczekalnia PKS

 

 

Najbliższa prezentacja w Iwoniczu- Zdroju:

03.12.2016 godz. 14:30 w Siedzibie biura Al. Słoneczna 1 B

 

Przedstawiciel handlowy:

Barbara Bączek

tel. 603 331 530 / e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Drukuj

Speedcook

www.biuromateusz.pl. Opublikowano w Speedcook

Speedcook to wszechstronne urządzenie kuchenne, które ułatwia pracę każdemu z domowników. W urządzeniu tym możemy gotować np.zupy, mielić, wyrabiać ciasto, robić soki, dżemy, konfitury, maseczki na twarz, siekać, a nawet gotować na parze. Urządzenie to jest energooszczędne, posiada elektroniczną wagę a nawet ma wgrane kilka sprawdzonych przepisów do odczytania w każdej chwili. Speedcook zastępuje: urządzenie do gotowania, urządzenia do gotowania na parze, wagę kuchenną, shaker, blender, maszynke do mielenia, inhalator, malakser. Wszystko w jednym małym urządzeniu! 

Wszystkim klientom i tym małym i tym dużym, zarówno starszym jak i troszkę młodszym polecamy to rewelacyjne urządzenie!!! Niższa cena od znanego już urządzenie Thermomix, wyprodukowano w Polsce i zajmuje mniej miejsca a na dodatek ma  nowoczesny wygląd!

 

Tak tanio za tak dużo :) Polecamy ! Team BPT Mateusz 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pogoda

 

Polecamy

klimat iwonicz gornik iwo zdr   rym zdr    hi_tec

Premium Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration NewWPThemes