Jesteś tutaj: Smak Natury

Smak Natury

Jesteśmy firmą działającą na rynku od 2009 roku pod nazwą Biuro Pielgrzymkowo-Turystyczne "MATEUSZ" . W ofercie posiadam wycieczki: jednodniowe dla kuracjuszy Uzdrowiska Iwonicz- Zdrój i Rymanów- Zdrój oraz zorganizowane kilkudniowe w kraju i zagranicą, więcej na stronie www.biuromateusz.pl.

      Do dnia dzisiejszego prężnie rozwijam swoją firmę. Efektem jest nowa działalność SMAK NATURY.

      Produkuję unikalne i naturalne przyprawy, herbaty, warzywka wg własnych receptur. Wszystkie produkty są sypane i pakowane ręcznie w Uzdrowisku Iwonicz- Zdrój. Użyte składniki do produkcji są od sprawdzonych dostawców oraz potwierdzone licznymi certyfikatami, bez glutaminianu sodu, konserwantów, barwników, GMO i substancji zapachowych.

      Zamierzam dostarczać moim przyszłym Klientom, szeroką gamę zdrowych, naturalnych produktów bardzo dobrej jakości, po maksymalnie korzystnych cenach. Swoją wiedzę posiadam z zakresu dietetyki oraz doświadczenia zawodowego.

      Mój e - sklep ze zdrową żywnością będzie obfitował w różne nowości z zakresu żywienia, jak i też kosmetyki pochodzące z Uzdrowiska Iwonicz –Zdrój, Połczyn które są nagrodzone złotymi medalami oraz cieszą się bardzo dobrą opinią i skutecznością. Bogaty wybór kosmetyków  pozwoli zadbać zarówno o zdrowie jak i piękny wygląd.

      Produkty można kupić w sklepie stacjonarnym w Uzdrowisku Rymanów- Zdrój, ul. Zdrojowa 41. Dbając o naszych klientów uruchomiłam sklep internetowy z naszymi przyprawami, oraz produktami lokalnymi. Zapraszam do zapoznania się z bogatą ofertą i zrobienia zakupów.

Zapraszamy na zakupy: www.e-smaknatury.pl


Biuro turystyczne "MATEUSZ" posiada spore doświadczenie w świadczeniu usług turystycznych i kulturalno- rozrywkowych dla kuracjuszy przebywających w podkarpackich uzdrowiskach.

GDZIE NAS ZNAJDZIESZ?

Siedziba w Iwoniczu-Zdroju:
Al. Słoneczna 1B
38-440 Iwonicz- Zdrój
tel: 603 331 530

Siedziba w Rymanowie-Zdroju:
ul. Zdrojowa 41 SKLEP SMAK NATURY
38-481 Rymanów- Zdrój
tel: 795 258 047


NA SKRÓTY